piątek, 23 września 2011

Aphrodite - mój pierwszy pierścień

Zbierałam się już od dawna, żeby zrobić pierścionek. W końcu zrobiłam :)Chcę jeszcze Wam przekazać dobrą wiadomość, dostałam się do galerii Trendsetterka

http://www.trendsetterka.com/user/Mooniq/


Zapraszam :)

8 komentarzy:

 1. Monika pierścionek jest przepiękny!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny pierścionek, a jeszcze do tego pierwszy i już taki ładny, podziwiam!
  te małe ziarenka wyglądają jak nasionka :p

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się ( mówię to również do osób czytających ten komentarz ) do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa, to samo dotyczy Facebooka. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

  Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go dołącz do fanów na Facebooku i polub mój blog, poleć go swojemu znajomemu,innemu blogerowi :) korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swojego własnego gustu i potrzeby !

  Pozdrawiam serdecznie
  Robert z bloga → DarmoweSzablony.blogspot.com

  ps. Nie zrozum mnie źle nie che spamować a jedynie dać informacje możliwie jak największej ilości blogerów którzy korzystają z Bloggera , że jest taki blog z szablonami ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Monika pierścionek jest świetny !!!!!! Podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczny i perfekcyjnie wykonany. Szczerze podziwiam Twoje prace. Bedę tu częściej zaglądać.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń